هر مشکلی یک راه حل خیلی ساده دارد

سلام،

هر مشکلی یک راه حل خیلی ساده داره. ناراحت نشید. ایرادی هم نداره، من تهمت زدم، خوب شما لیست این 20 نفر ساعت رو بگذارید اینجا، ما با اون آدمها صحبت کنیم ببینیم این مشاوران شما چه کسانی هستند. ایرادی نداره آقاجون. ترس هم نداره. موردی هم نداره، شفاف سازیست دیگه.

***

بعدشم عزیز دلم من و شما خوب می‌دونیم که اصطلاح "تصمیم‌سازی" یک پوشش زیبا برای تحمیل نظرات است. لذا اگر وزیر آقای غلامی باتجربه‌تر! از آقای غلامی است و نظرات ایشان در بیشتر موارد غالب بر نظرات دیگران است و حکم رئیس بر اساس نظر ایشان است، دیگر نمی‌شود پیشنهاد و ... می‌شود تصمیم گرفتن کسی به جای کس دیگر.

***

الان می‌گن (دوستان کنار دست من) اصلاً جای وب لاگ مهم نیست، اگر نیست چرا آقایون نیامدند وبلاگ را همین جا تشکیل دهند؟ پس جای آن مهم است. حالا که جای آن مهم است در این مورد بحث می‌کنیم.

***

سلامتی همه آرزوی بقیه!

/ 2 نظر / 6 بازدید
علی مهدوی

سلام. الآن کلی تایپ کردم، بارها این صفحه‌ی وبلاگ را بالا و پایین رفتم بین پست‌های مختلف تا ذهنم را و حرفم را مرتب کنم و بزنم و نتوانستم. خیلی مطالب در هم پیچیده‌اند. الآن، در مورد وبلاگ، سه تا بحث هست: 1. آیا علی غلامی دروغ می‌گوید که 20 نفرساعت وقت برای وبلاگ مشورت صورت گرفته است؟ 2. آیا تصمیمات تیم اجرایی جهادی توسط هادی ملک گرفته می‌شود؟ 3. بهتر است وبلاگ جهادی امسال از این وبلاگ جدا باشد یا نه؟ الآن منظور کدام است؟ یا کدام‌ها است؟ یا اگر همه‌اش هست، هر کس جواب می‌دهد مشخص کند که در کدام باب صحبت می‌کند تا امثال من گیج نشوند.

حامد اسدی

سلام.با تشکر از علی مهدوی که ترتیبی به مسائل داد. نظر من: 1-غلامی حق دارد که بین گذاشتن یا نگذاشتن گزارش 20 نفر ساعت در این مکان انتخاب کند بین قبول یا رد درخواست.اگر این اتفاق برای هر مسئله ای بخواهد رخ دهد وبلاگ تاملات باید نامش عوض شود. 2-این که هادی ملک برای تیم تصمیم میگیرد نیز با حضور دوستان در جلسات تیم اجرایی که مرتب برگزار می شود می تواند روشن شود. نظر من منفی است.چون تمام معاونت ها اغلب در موارد مختلف صبحت می کنند و نظر دارند و چه بسا که وقت نیز در بعضی جلسات به همین خاطر کم می آید. 3-در مورد وبلاگ هم دوستان وبلاگ باز که اهل فن اند بیایند نظر بدهند.