پروژه های فرهنگی مسافرت نوروز 91

با عرض سلام خدمت همگی دوستان؛
بدینوسیله فعالیتهای اصلی گروه فرهنگی که هم اکنون در حال کار و بررسی روی آنها هستیم اعلام می گردد:

1)برگزاری کلاسهای کمک آموزشی،تست و رفع اشکال در پایه های سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی با هدف تقویت و پوشش دهی آموزشی حدود 200 نفر از دانش آموزان دبیرستانهای پسرانه شهرستان شادگان در رشته های ریاضی-فیزیک و علوم تجربی برای موفقیت در امتحانات نهایی و کنکور.

2)برگزاری پایگاه بهاره برای کودکان و نوجوانان که شامل برنامه هایی جهت تقویت وضعیت بهداشتی،مذهبی،ورزشی و هنری مناطق روستایی می باشد.

3)برگزاری جشنواره های مردمی(ورزشی-هنری) با هدف ایجاد نشاط عمومی و تقویت روحیه ی مردمی در منطقه.

4)گام برداشتن برای آغاز یک پروژه ی مطالعاتی و دانشگاهی در زمینه ی کشاورزی در جهت بهبود وضعیت اشتغال و توسعه یافتگی در منطقه.همچنین فعالیتهایی در جهت بهبود وضعیت بهداشتی یک روستا بخصوص در جهت بهبود وضعیت سیستم دفع زباله در نظر گرفته شده است.

5)تجهیز مکانهای فرهنگی-ورزشی شهرستان شادگان و یا روستاها در حد بضاعتمان و همچنین مساجد و کتابخانه های مدارس(در صورت جمع آوری کمکها).

از نیازهای اساسی ما در حال حاضر در زمینه ی فرهنگی دریافت اقلام فرهنگی،ورزشی،هنری و بخصوص جمع آوری کتب کمک درسی و یا غیر درسی متناسب با سنین کودکان و نوجوانان و یا حتی بزرگسالان از دوستان می باشد.

از آنجا که مطمئنم در زمره دوستانم هستند کسانی که کتابهایشان در حال خاک خوردن در انبار است خواهشمندم در این مورد بیشتر فکر کنید.

همچنین صمیمانه خواهشمندم در صورتی که در هر یک از زمینه های مذکور راهنمایی یا معرفی ای میتواند توسط شما ذکر گردد دریغ نفرمایید.

 

با تشکر فراوان

محمد یاسری

معاونت فرهنگی مسافرت جهادی نوروز91 دانش آموختگان دبیرستان مفید2

 

/ 1 نظر / 34 بازدید
مسعود مسیح

سلام خدا قوت ان‌شاءالله سال به سال قوی‌تر برگزار شه.